۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار زرند » اقتصاد زرند » سیاسی » کارخانه » مهم
  • 10 ژوئن 2020 - 15:26
بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتصاد مقاومتی زرند انجام شد
بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتصاد مقاومتی زرند انجام شد

بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتصاد مقاومتی زرند انجام شد

جعفر رودری عصر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان ویژه شهرستان زرند که با حضور محمدجواد فدائی استاندار کرمان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد با اشاره به اینکه شهرستان زرند 3 درصد مساحت استان کرمان را به خود اختصاص داده است اظهار داشت: این شهرستان بیش از 140 هزار نفر جمعیت دارد که جمعیت شهرنشین آن بالاتر از جمعیت روستایی این شهرستان است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان از سرمایه‌گذاری هزار و ۴۱۷ میلیارد تومان در ۹ پروژه اقتصاد مقاومتی شهرستان زرند خبر داد.

جعفر رودری عصر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان ویژه شهرستان زرند که با حضور محمدجواد فدائی استاندار کرمان در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد با اشاره به اینکه شهرستان زرند ۳ درصد مساحت استان کرمان را به خود اختصاص داده است اظهار داشت: این شهرستان بیش از ۱۴۰ هزار نفر جمعیت دارد که جمعیت شهرنشین آن بالاتر از جمعیت روستایی این شهرستان است.

وی با عنوان اینکه نرخ رشد جمعیت شهرستان زرند از متوسط استان پایین‌تر بوده که نشان از مهاجرفرستی به استان است گفت: جهت‌گیری‌های توسعه شهرستان زرند به سمت صنعت بوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به اینکه ۹ پروژه اقتصاد مقاومتی برای شهرستان زرند در سال گذشته تعریف شده است افزود: ۲ هزار و ۱۱۱ میلیارد تومان منابع نیاز بود تا این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسند.

وی با بیان اینکه هزار و ۴۱۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در سال گذشته در این پروژه‌ها انجام شده است گفت: برای سال ۹۹ و تاکنون فولاد زرند ایرانیان طرح توسعه‌ای دارد که با بهره‌برداری از این پروژه اشتغال خوبی در این شهرستان ایجاد خواهد شد.

رودری با اشاره به وجود شش پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در شهرستان زرند در سال گذشته بود بیان کرد: عمد این پروژه‌های قابل واگذاری ورزشی بودند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته هزار و ۴۱۸ فرصت شغلی تعهد شهرستان زرند بود که بیشتر از آن اشتغالزایی انجام شده است افزود: شهرستان زرند دو معین اقتصادی دارد که ۲۰ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار بیش از ۲ هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان در این شهرستان اجرایی کردند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با اشاره به مشکلات این شهرستان گفت: عدم تامین سوخت مایع نیروگاه زرند از مشکلات شهرستان زرند است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*