۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار زرند » سیاسی » مذهبی » مهم
  • 23 می 2020 - 14:49
همه شرکت‌کنندگان با حفظ فاصله اجتماعی و ماسک در این برنامه شرکت کردند. راه اندازی موکب فرهنگی و اهدای کتاب یکی دیگر از فعالیت‌های این برنامه بود.
طرح حرکت الی بیت المقدس در روستاهای زرند برگزار شد

طرح حرکت الی بیت المقدس در روستاهای زرند برگزار شد

برای اولین بار در استان کرمان، طرح حرکت الی بیت المقدس در روستا‌های منطقه سربنان شهرستان زرند اجرا شد.حجت الاسلام احمد رحمانی از روحانیون حوزه علمیه قم و مدیر گروه تبلیغی بیان روحانیون زرند و مسئول اجرای طرح پیاده‌ی الی بیت المقدس، هدف از اجرای این طرح را اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و آمادگی […]

برای اولین بار در استان کرمان، طرح حرکت الی بیت المقدس در روستا‌های منطقه سربنان شهرستان زرند اجرا شد.حجت الاسلام احمد رحمانی از روحانیون حوزه علمیه قم و مدیر گروه تبلیغی بیان روحانیون زرند و مسئول اجرای طرح پیاده‌ی الی بیت المقدس، هدف از اجرای این طرح را اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و آمادگی به منظور اعزام برای آزادی قبله اول مسلمین اعلام کرد و گفت: در این طرح بیش از ۳۰۰ نفر شرکت کردند.

شرکت کنندگان با در دست داشتن پرچم، پیادروی شریانی به طرف قبله اول مسلمین جهان از خانه به نقطه چاووش در ابتدای جاده قدس، امامزاده جعفر (علیه السلام) روستای ختم سربنان طی و مسیر ۴ کیلومتری را پیمودند و در انتها در محل مرکز چاووش منطقه، جوانان به چاوش خوانی و مدیحه سرایی پرداختند.

همه شرکت‌کنندگان با حفظ فاصله اجتماعی و ماسک در این برنامه شرکت کردند و راه اندازی موکب فرهنگی و اهدای کتاب یکی دیگر از فعالیت‌های این برنامه بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*