۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار زرند » سیاسی » شهدا » مطالبات مردمی » مهم
  • 08 ژانویه 2020 - 6:53
بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان زرند
بیانیه بسیج دانشجویی در واکنش به حضور موافق اصلی fatf در زرند و برگزاری مراسم برای شهید حاج قاسم سلیمانی!!!

بیانیه بسیج دانشجویی در واکنش به حضور موافق اصلی fatf در زرند و برگزاری مراسم برای شهید حاج قاسم سلیمانی!!!

مردی که خود را از موافقین fatf و لایحه ای که در آن مبارزه با تروریست و تحویل حاج قاسم سلیمانی قید گردیده

بسم الله القاصم الجبارین

شهادت سردار پر افتخار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی همچون زخمی دل آزادی خواهان عالم را شکافت و چشمان را گریاند و صبح آدینه ای که عالم منتظر منتقم خون مادر سادات حضرت زهرا (سلام الله علیها) بود را تبدیل به عزا نمود.
بی شک حاج قاسم سلیمانی آن مرد بزرگ و ستودنی قلبش به عشق منجی عالم بشریت می تپید و گوشش به دهان نائب بر حق حضرت بقیه الله الاعظم، امام خامنه ای (مدظله) و تربیت یافته مکتب اهل بیت (علیه السلام) و امامین انقلاب بود. آن راهی که نشات گرفته از کوهسار بی پایان الهیست آن طریق حقیقت که هیچ گاه پایان ندارد و تربیت یافتگان آن هر روز درحال افزایش و رخ نمایی در اقصی نقاط عالم در سپاه عدل الهی هستند که در نهایت به بهترین روش یعنی شهادت به معشوق خود میرسند.
خوش به سعادت آن مرد بزرگ که به آرزوی دیرینه خود رسید و سراسیمه همچون مولای خود با پیکری قطعه قطعه بر امام خود حاضر گردید و صد اندوه به حال جا ماندگان از آن مسیر الهی که این روزها آه حسرت میکشند و سینه هایشان مالامال از شوق رسیدن به اوست.
و هزاران اندوه که در این روزهای پر درد فراق سردار دل ها، زمزمه هایی از حضور فردی در این شهر بگوش میرسد که چشمان گریان مردم زرند را با غضب در هم می آمیزید، بجاست تا بیاد آوریم خاطراتی از آن شخص را برای فرماندار محترم شهرمان جناب آقای صادق زاده برادر دو شهید بزرگوار که روزگاری هم رزم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بوده اند و سایر اعضاء محترم شورای تامین و مردم شریف شهرستان زرند تا خاطرات برایشان تازه شود و بیاد آورند آن روزهای پر تلاطم سال ۸۸ که سردارانی همچون حاج قاسم سلیمانی و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی فتنه ها را از شر این مرز بوم خنثی می کردند و رهبر عزیزمان خطبه نماز جمعه را ندبه خوان امام عصر(عج) کرده بود و اشک چشمش دل مردم را میسوزاند و جان خود را فدایی این انقلاب میدانست، آن شخصیت در تجمعات فتنه انگیز مردم تهران حضور میافت و مردم را به حضور و ادامه حرکت های هنجار شکنانه دعوت مینمود، مردی که خود را از موافقین fatf و لایحه ای که در آن مبارزه با تروریست و تحویل حاج قاسم سلیمانی قید گردیده بود برمیشمرد.
وای بر ما مردم این شهر که بگذاریم شخصی با این سابقه، سخنران و منبردار این شهر شود که قطعا مردم همیشه در صحنه جلوی ورود این شخص را خواهند گرفت.
وسلام علیکم

بسیج دانشجویی شهرستان زرند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*