۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار زرند » اقتصاد زرند » پسته » مهم
  • 25 اکتبر 2019 - 11:41
در نماد طلای سبز زرند تعداد ۲۴ هزار و ۳۶۹ گواهی سپرده  کالایی معادل بیش از ۲۴ تن محصول معامله شد

در نماد طلای سبز زرند تعداد ۲۴ هزار و ۳۶۹ گواهی سپرده کالایی معادل بیش از ۲۴ تن محصول معامله شد

رکورد معاملات روزانه گواهی سپرده و قراردادهای آتی پسته در جریان معاملات آخرین روز معاملاتی هفته گذشته در بورس کالای ایران شکسته شد. معامله گران در بازار آتی بورس کالای ایران در جریان معاملات آخرین روز معاملاتی هفته گذشته تعداد بیش از ۱۴ هزار قرارداد آتی پسته را برای تحویل آذر ۹۸ منعقد کردند و […]

رکورد معاملات روزانه گواهی سپرده و قراردادهای آتی پسته در جریان معاملات آخرین روز معاملاتی هفته گذشته در بورس کالای ایران شکسته شد.

معامله گران در بازار آتی بورس کالای ایران در جریان معاملات آخرین روز معاملاتی هفته گذشته تعداد بیش از ۱۴ هزار قرارداد آتی پسته را برای تحویل آذر ۹۸ منعقد کردند و ارزش ۱۴۹۵ میلیارد و ۸۷۴ میلیون ریالی را رقم زدند. در این سررسید قیمت ها در بالاترین و پایین ترین سطح به رقم ۱۰۸ هزار و ۷۰۰ تومان و ۱۰۳ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.
در تنها سررسید زعفران نگین نیز تعداد ۱۴ هزار و ۶۲۰ قرارداد آتی برای دوره تحویل آبان ۹۸ منعقد شد و ارزش ۱۰۷ میلیارد ریالی برای آن رقم خورد. در قرارداد آتی زعفران رشته ای برای دوره تحویل آبان ماه ۹۸ نیز تعداد ۱۰۴ قرارداد منعقد گردید.
معامله گران بازار آتی در دو نماد فعال قراردادهای زیره سبز نیز در مجموع تعداد ۲۱۰۳ قرارداد را به ارزش ۶۷ میلیارد ریال منعقد کردند.
ثبت رکورد در معاملات گواهی سپرده پسته با معامله ۲۸ تن محصول
همچنین در نخستین روز از آبان ماه جاری معامله گران در بازار گواهی سپرده کالایی نیز رکوردی جدید را ثبت کردند. بطوریکه معامله گران در مجموع دو نماد معاملاتی تعداد ۲۸ هزار و ۴۴۱ گواهی سپرده پسته را دادوستد کردند که معامله این تعداد اوراق معادل بیش از ۲۸٫۴ تن محصول پسته فندقی ۳۲-۳۰ بوده است.
طی این معاملات در نماد طلای سبز زرند تعداد ۲۴ هزار و ۳۶۹ گواهی سپرده کالایی معادل بیش از ۲۴ تن محصول معامله شد که طی آن قیمت هر کیلوگرم محصول پسته فندقی در بالاترین سطح به ۱۰۷ هزار و ۸۸۹ تومان رسید و در پایین ترین قیمت به رقم ۱۰۱ هزار و ۸۳۲ تومان افت کرد.

با صفحه اینستاگرام زرند جوان بروز باشید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*