۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار زرند
  • 24 اکتبر 2019 - 14:03

مسئول مرکز حوزه های علمیه کشور در جمع اساتید زرند به ضرورت جدیت طلاب در تحصیل تاکید کرد

حجت الاسلام والمسلمین ملک دار با بیان این که طلبه نباید در مسیر طلبگی دچار خستگی شود، گفت: طلبه باید به طور مداوم سطح معرفت خویش را افزایش دهد و به کم راضی نشود. در کرمان، حجت الاسلام والمسلمین محمود ملک دار، مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه  کشور، صبح امروز […]

حجت الاسلام والمسلمین ملک دار با بیان این که طلبه نباید در مسیر طلبگی دچار خستگی شود، گفت: طلبه باید به طور مداوم سطح معرفت خویش را افزایش دهد و به کم راضی نشود.

در کرمان، حجت الاسلام والمسلمین محمود ملک دار، مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه  کشور، صبح امروز در جمع طلاب و اساتید مدرسه عملیه جعفریه زرند با تأکید بر ضرورت جدیت طلاب در تحصیل، گفت: طلبه باید در طول دوران تحصیل به دنبال کسب معرفت و عبادت عاشقانه باشد تا به مدارج عالیه برسد.

وی با اشاره به عبادت بدون معرفت زمینه انحراف انسان را فراهم خواهد کرد، اظهار کرد: عبادت اگر از روی شناخت و معرفت واقعی به خداوند باشد، بال پرواز به سمت کمال خواهد بود.

مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوره های علمیه کشور خاطرنشان کرد: در مسیر طلبگی هر قدر معرفت و اخلاص بیشتر باشد نتیجه بهتری خواهیم گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین ملک دار با بیان این که طلبه نباید در مسیر طلبگی دچار خستگی شود، افزود: طلبه باید به طور مداوم سطح معرفت خویش را افزایش دهد و به کم راضی نشود.

در پایان این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین ملک دار و حجت الاسلام والمسلمین اللهوردی مدیر حوزه علمیه استان کرمان به بازدید از امکانات و فضای آموزش این مدرسه پرداختند.

با صفحه اینستاگرام زرند جوان بروز باشید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*